tagasi

26. aprillil toimus Haapsalus kevadine invaspordipäev, mille raames võisteldi ujumises ja bowlingus.

Ida-Harjumaa Invaühingust võistlesid ujumises A-klassis (ühepoolse halvatuse kergem vorm, ei kasuta liikumiseks abivahendeid) neidude arvestuses Brenda Tilk Kiiust ja naiste arvestuses Agnes Valgiste Kuusalust. Brenda Tilk saavutas I kohta kõikidel distantsidel, milles võistles: 50 m vabalt, 50 m delfiini, 100 m vabalt, 100 m selili, 100 m kompleksi. Agnes Valgiste tulemused: I koht 100 m rinnuli, II koht 100 m selili, III koht 50 m vabalt, 100 m vabalt. Bowlingus oli osavõtjaid tunduvalt rohkem ja konkurents tihe. Harju ühingu meestest saavutas parima koha Ain Villau Pärispealt, ta jäi B-klassis (mängitakse istudes) 172 punktiga 5ndaks. A-klassis (mängitakse seistes) jäi Egert Jõesaar Hara külast 226 punktiga 10ndaks, Avo Kruusenberg Hirvlist 207 punktiga 15ndaks, Raidu Toomingas Kuusalust oli 184 punktiga 23., Aivo Jõesaar Kolgakülast 176 punktiga 25., Heiki Veetõusme Salmistult 111 punktiga 37. Naiste arvestuses saavutas B-klassis Marika Karafin Pärispealt 147 punktiga II koha, Agnes Valgiste jäi A-klassis 170 punktiga 6ndaks.