tagasi

14. juunil toimusid Viljandis Eesti Invaspordi Liidu poolt korraldatud meistrivõistlused kergejõustiku heitealade mitmevõistluses ja võistkondlikus bowlingus.

Mitmevõistlus koosnes kuulitõukest, kettaheitest ja odaviskest. Ida-Harjumaa Invaühingut esindasid klassis F3 meeste arvestuses Ain Villau ja naiste arvestuses Marika Karafin, klassis F6 meeste arvestuses Aivo Jõesaar ja Avo Kruusenberg. Nii Ain kui Marika saavutasid teise koha, tulemused vastavalt (kuul, ketas, oda) – 6,36; 19,83; 15,34 meetrit ja 2,78; 5,71; 5,42 meetrit. F6 klassis rohkem osalejaid ei olnud ja esimesed kaks kohta jaotusid meie meeste vahel: Aivo Jõesaar 5,46; 18,86; 9,21 meetrit, Avo Kruusenberg 5,07; 14,03; 9,64 meetrit. Bowlingust võttis osa 15 kolmeliikmelist võistkonda. Ida-Harju I võistkond (Aivo Jõesaar, Avo Kruusenberg, Egert Jõesaar) jäi napilt medalikohast ilma, saavutades  4. koha, Ida-Harju II võistkond (Marika Karafin, Agnes Valgiste, Ain Villau) jäi 10. kohale.