Kingitud Elu

Sügis 2020   
05.09  Sügisese kogumisralli I vaatus            Kehra Coop

10-12 – Maili ja Anu

12-13.30 – Lidia ja Kadri

13.30-15 – Agnes ja TiiuKaja

15-16.30 – Agnes ja Hellika

10.09 

Eesti Päevalehe suur koroonakonverents: 

õppetunnid, valearvestus, rääkimata lood 

Kino Kosmos TallinnasAgnes ja Marje
12.09Sügisese kogumisralli II vaatus            Kuusalu Coop

10-12 – Esta ja Liina

12-13.30 – Anne ja Agnes

13.30-15 - Marje ja Ella

15-16.30 - Agnes ja Raul

13.09Urmas Sisask 60 Tähistaeva Festival: LõunataevasMustpeade Maja Valge saalAgnes ja Imbi
19.09Sügisese kogumisralli III vaatus            Loksa Coop

10-12 – Tiina ja Urmas

12-14 – Maili ja Ain

14-16 - Agnes ja Hellika

20.09 Urmas Sisask 60 Tähistaeva Festival: EkvatoriaaltaevasKadrioru LossAgnes ja Imbi
26.09 Georg Ots - Muusika rüütelLoksa KultuurikeskusTiina ja Urmas
    
10.10Kogumine StockmannisStockmannAgnes, Taavi Simson
10.10Jaak Joala Juubelikontsert 70 “Naerata”Alexela KontserdimajaAgnes ja Raul
23.10 Rein Rannapi klaveriplaadi “Ikka ja alati” esitluskontsert Jõhvi KontserdimajaAgnes ja Anne
31.10Saalihoki võistluspäev Kuusalu SpordikeskusAgnes ja …
    
19.11Tarmo Pihlapi laulude õhtu “Oled puudu vaid sa”Alexela KontserdimajaAgnes, Maili, Anu, Marje
    
17.12Arsise jõulukontsertJõhvi KonsterdimajaAgnes ja Imbi, Tiina ja Urmas
20.12 Lõuad 2 Meeleolukad aastalõpukontserdid Vihula Mõisa KontserdisaalTiina ja Urmas
26.12 Pühademuusika Annely Peebo Estonia Kontserdisaal Agnes, Maili, Liina, Marje
28.12 Pühademuusika Annely PeeboJõhvi Kontserdimaja Anne, Tiina ja Urmas
28.12Lõuad 2 Meeleolukad aastalõpukontserdid Estonia kontserdisaalAgnes ….
SUVI 2020   
03.07 Georg Ots 100Laitse GraniitvillaAgnes ja Helle
09.07 Georg Ots 100Vihula mõisa aedTiina ja Urmas 
10.07 The SwingersVihula mõisa aedHelle ja Anu
15.07 Jaak Joala Kuulsuse aheladViimsi VabaõhumuuseumAgnes ja TiiuKaja
16.07Salmistu Suvekontserdid: Jaagup Kreem ja Taavi LangiSalmistu Agnes ja Maili
17.07 Salmistu Suvekontserdid: Ivo Linna ja Anti KammisteSalmistu Imbi ja Salme
18.07 C-Jam "Show must go on" Viinistu Kunstimuu õuTiina ja Urmas
18.07  Salmistu Suvekontserdid: Tõnis Mägi  Salmistu Agnes ja Hellika
19.07 Salmistu: 3 meest, naine ja kontsert. Märt Avandi, Nele-Liis Vaiksoo, Lauri Liiv, Johan RandvereSalmistu Agnes ja Esta
21.07 Salmistu Suvekontserdid: Eeva ja Villu TalsiSalmistu Agnes ja Esta
22.07 Salmistu Suvekontserdid: Maarja ja Peeter RebaneSalmistu Agnes ja Salme
23.07 Salmistu Suvekontserdid: Tanel PadarSalmistu Agnes ja Jane
24.07 Salmistu Suvekontserdid: Lauri Saatpalu ja Peeter RebaneSalmistu Agnes ja Kadri
25.07Salmistu Suvekontserdid: Stig RästaSalmistu Agnes ja Marje
26.07 Salmistu suvekontserdid: Karl-Erik Taukar ja Eric KammisteSalmistu Jane ja Marju
26.07 Jaak Joala 70Vihula mõisa õuEsta ja Liina
26.07 C-Jam "Show must go on"Laitse GraniitvillaAgnes ja Raul
29.07 Uku Suviste "Mis on armastus" Viimsi VabaõhumuuseumAgnes ja Raul 
30.07 Jaak Joala 70Kõltsu mõisa aedAgnes ja Imbi 
30.07 Pearu Paulus “Lõpuks leidsin sind” Vihula mõisa õuMaili ja Anu 
31.07 C-Jam "Show must go on" Anija mõisaparkMaili ja Krista
    
02.08 Silvi Vraiti Muusikapäev. Ans Fix ja Koit Toome Kehra jõeäärne parkKrista ja TiiuKaja
04.08 Lenna ja Tanel “Kas nii siis jääbki?”Kõltsu mõisAgnes ja Raul
05.08 Lenna ja Tanel “Kas nii siis jääbki?”Vihula mõisAnne ja Maili
06.08 Marko Matvere ja Peep Raun „Merelaulud“Kose kultuurikeskusMaili ja Agnes
07.08 C-Jam "Show must go on"  Vihula mõisa aedAldo ja Raili
08.08 Viru Folk KäsmuAnne, Marje, Tiina, Urmas
11.08 Lenna ja Tanel “Kas nii siis jääbki?”Viimsi VabaõhumuuseumKadri ja Maili 
12.08 Marek Sadam “Pärlid ja Bonsai” Vihula Mõisa õuTiina ja Urmas
13.08 Marko Matvere ja Peep Raun „MERELAULUD“ Vihula Mõisa õuTiina ja Urmas
13.08 Anne Veski "Tähelend"Kõltsu mõisa aedEsta ja Liina
14.08 Vabatahtlike suvepäev: Grossi valdused, Rakvere LinnusRakvere

Agnes, Raul, Esta, Liina, 

Anu, Helle, Anne, Urmas, 

Tiina, TiiuKaja, Liidia, 

Imbi, Marje, Salme, Maili

15.08 Gerli Padari ja Musabussi kontsert Vihula mõisa õuAgnes ja Salme
16.08 Kalmer Tennossaar ja Vana Klaver Kiidjärve, PõlvamaaAgnes, Maili ja Imbi 
16.08 Marek Sadam “Pärlid ja Bonsai” Kostivere MõisapäevHelle, Kadri 
20.08 Loksa päev Loksa Tiina, Tiina, Urmas 
20.08 Presidendi roosiaia vastuvõtt KadriorgAgnes ja Maili 
20.08 Eesti taasiseseisvumispäeva suurkontsert ROOSTEVABA MAAILM: RUJA tuntuimad laulud Tallinna LauluväljakAgnes ja Maili, Signe Kriisa+1
23.08 Kui Anija mehed Tallinnas käisid Anija mõisa aitAgnes ja Kadri
26.08Kui Anija mehed Tallinnas käisid Anija mõisa aitTiina ja Urmas 
27.08Kui Anija mehed Tallinnas käisid Anija mõisa aitEsta ja Liina 
30.08Kui Anija mehed Tallinnas käisid Anija mõisa aitAgnes ja TiiuKaja
TALV 2020   
01.01 Eesti Kontserdi ja Hennessy uusaastakontsert Estonia kontserdisaalAgnes , Liina, Lauri Lepalaan
15.01Memory 2020 Paide Muusika- ja TeatrimajaAgnes, Tiiu-Kaja, Anu, Maili 
29.02Vähiravifondi 6. sünnipäev: TÜ Kliinikum, ERM muinasjutunäitusTartu

Agnes, Raul, Imbi, Marje, 

Tiina, Urmas, Liina, TiiuKaja, Maili

07.03 Kuusalu Coop - kl 10-16:  

Aivi Vija, Aldo, Raul, Marje, 

Esta, Salme, Agnes 

07.03Meestelt Naistele - Naistepäeva galakontsert Alexela KontserdimajaAgnes, Imbi, Esta, Anu 
08.03Tanel Padar ja Tomi Rahula - “Kummardus naistele”KUMU auditooriumAgnes ja Maili
14.03JÄÄB ÄRA Loksa Coop  

Agnes, Aivi Vija, Salme, 

Anu, Maili, Imbi, Anne

21.03 JÄÄB ÄRA Kehra Coop  Agnes jt, Maili
KEVAD 2020   
08.04JÄÄB ÄRA CLANNAD - In A Lifetime Farewell Tour   (Live Nation)Estonia KontserdisaalAgnes, Krista, Maili, Esta 
24.04JÄÄB ÄRA Ooperifantoom Alexela KontserdimajaAgnes, Imbi, Raul, Maili 
25.04JÄÄB ÄRA Ooperifantoom Alexela KontserdimajaTiina, Urmas, Tiiu-Kaja 
16.05 Kuusalu Coop  

kl 10-11 Helle, Agnes 

kl 11-12 Salme, Agnes 

kl 12-13 Liina, Marje 

kl 13-14 Imbi, Agnes 

kl 14-16 Aldo, Raul 

23.05

Loksa Coop

 

 

kl 10-11.30 Tiina, Maili 

kl 11.30-13 Urmas, Anu 

kl 13-14.45 Imbi,  Marje 

kl 14.45-16.30 Anne Agnes

30.05

 Kehra Coop

 

 

kl 10-11.30 Maili, Krista 

kl 11.30-13 Liina, Marje 

kl 13-14.30 Kadri Salme 

kl 14.30-16 Hellika Agnes 

13.06 Kehra Coop  

kl 10-12 Maili ja Anu 

kl 12-14 Agnes Hellika 

kl 14-16 Salme ja Liidia 

20.06 

Loksa Coop

 

 

 

Kuusalu Coop

 

 

9.30-10.30 Tiina, Urmas 

10.30-12 Maili ja Anne 

12-13 Salme ja Marje 

13-14.30 Agnes ja Liidia 

 

10-12 Aldo ja Raul 

12-13.30 Kadri ja Helle 

13.30-15 Salme, Marje 

15-16.30 Agnes ja Liidia